16 Ağustos 2018, Perşembe

Kurban Bağışları ve Bayramlaşma Hakkında Duyuru


Kurban Bayramı münasebetiyle kurban bağışlarını Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı kuruluşlarda kalmakta olan çocuk ve yaşlılarımızla paylaşmak isteyen hayırsever vatandaşlarımızın bağışları, Arefe gününden itibaren Edirne Huzurevi Müdürlüğünce kabul edilecek olup, bağışçıların istekleri doğrultusunda ilgili kuruluşlara bağışların aktarımı gerçekleştirilecektir.

Canlı bağışların kesim işlemleri Edirne Huzurevi kesimhanesinde ve din görevlisi nezaretinde sağlanacak olup, Kurbandan pay almak isteyen hayırseverlere paketleme imkanı sağlanacaktır. Sunulacak hizmetlerden ötürü her hangi bir ücret söz konusu değildir. Kurban kesimi esnasında, bağışçılarımız yaşlılarımızla birlikte vakit geçirme imkanına da sahip olacaklardır.

20 Ağustos 2018 Arefe günü, Sayın Valimiz Günay ÖZDEMİR tarafından saat 15.00’te Edirne Huzurevinde kalıp barınan yaşlılarımızla; saat 16.00’da Çocuk Evleri Sitesinde koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımızla bayramlaşma ziyareti gerçekleştirilecektir.

Önemle duyurulur.


Kurban bağışlarınız için iletişim:
Edirne Huzurevi Müdürlüğü
Şükrü Paşa Mahallesi, Huzurevi Caddesi, No: 2/1
Merkez-EDİRNE
Telefon : +90 (284) 212 09 70-71 Fax: +90 (284) 214 28 62