30 Aralık 2019, Pazartesi Burdur, Türkiye

Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Kesin Sonuç Listesi ve İstenilen Belgeler Hakkında


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatı il müdürlükleri ve sosyal hizmet kuruluşlarında Sürekli işçi kadrosunda alım gerçekleştirmek üzere Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile müracaatlar alınmış olup 10.12.2019 tarihinde noter huzurunda kura çekim işlemi yapılmış ve Burdur Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde sözlü sınav gerçekleştirilmiştir.

 

Yapılan sözlü sınav sonucunda asil ve yedek olarak listemiz İl Müdürlüğümüz web sitesinde yayınlanmış olup itiraz süresi sona ermiş, asıl ve yedek olarak başarılı olan adayların kesin sonuç listesi aşağıda yayımlanmıştır.

 

Kesin listede asil olarak adı geçen adaylar evraklarını mesai saatleri içerisinde 07.01.2020 Salı günü mesai bitimine (Saat:17:30) kadar İl Müdürlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra asil olarak kazananların evrakları teslim alınmayacaktır.

 

Burdur Aile. Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü

 

Evrak Teslim Adresi :  Bahçelievler Mahallesi Stadyum Caddesi No:27 Merkez/ BURDUR

 

 

 

BELGE TESLİM İŞLEMLERİ

 

 Bu kapsamda adaylardan istenecek belgeler; (Aşağıdaki tüm belgeler Bakanlığımıza gönderilmek üzere yeni tarihli olarak tekrar teslim edilecektir.)

 

1- 1 adet kimlik fotokopisi,

 

2- Diploma fotokopisi ile E-Devlet Sisteminde mevcut ise E-devlet mezun belgesi (Diplomanın aslı İl Müdürlüğü görevlisi tarafından görülerek, fotokopisi “aslı gibidir” onayı yapılacaktır.)

 

3- 3 adet vesikalık fotoğraf,

 

4- Erkek adaylar için askerlik durum belgesi (E-Devlet Sisteminden alınabilir),

 

5- Resmi kuruma ibraz edilmek üzere alınmış adli sicil belgesi (E-Devlet Sisteminden alınabilir. Adli sicil ya da adli sicil arşiv kaydı bulunanlar için bu kayda esas mahkeme kararının sureti eklenecektir.),

 

6- İşçi Atama Başvuru, Taahhüt ve Bilgi Formu,

 

7- Sınav ilanında unvana göre istenilen belgeler (ehliyet, sertifika, güvenlik görevlisi temel eğitim belgesi ve kimlik belgesi, ateşçi belgesi, kaloriferci belgesi vb.)

 

 

8- Atama belgeleri, her bir aday için ayrı yarım kapak karton dosya içinde teslim edilecektir.

 

Sözlü Sınav Kesin Sonuç Listesine ulaşmak için tıklayınız...

 

ATAMA BAŞVURU, TAAHHÜT VE BİLGİ FORMU