17 Aralık 2019, Salı Burdur, Türkiye

Sürekli İş Alımı İle İlgili Duyuru


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatı il müdürlükleri ve sosyal hizmet kuruluşlarında çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile 09/08/2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Sürekli işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere belirsiz süreli sürekli işçi alımı kurası 10.12.2019 tarihinde yapılmıştır.

Kura sonucunda Asil listede  isimleri bulunan adaylardan 12.12.2019-16.12.2019 tarihleri  arasında İl Müdürlüğümüze evrak teslimi yapılmıştır. Yapılan değerlendirme sonucu yeterli sayıya ulaşılamadığından  Engelli Bakıcısı ve Diğer Teknik Hizmet Personeli için yedek listede isimleri bulunan adayların 18.12.2019 tarihi saat: 17:30'a kadar aşağıdaki evrakları İl Müdürlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir.

(Burdur Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü
Bahçelievler Mahallesi Stadyum Caddesi  No: 29 Merkez / BURDUR
TELEFON: +90 (248) 233 18 41)

 

İstenilen Belgeler

 

1.  1 adet kimlik fotokopisi,

2.  3 adet vesikalık fotoğraf

3.  Kimlik Bilgileri, Adli Durum, Askerlik Durumu (Erkek Adaylar İçin) ve İletişim Bilgileri için Beyan Formu (Beyan Formu örneği ektedir.),

4.  Diploma fotokopisi (önlü arkalı) ve E-Devlet Sisteminden alınmış barkodlu mezun belgesi (İkisi bir arada verilecektir.), (Diplomanın aslı İl Müdürlüğü görevlisi tarafından görülerek, önlü-arkalı fotokopisi aslı gibidir onayı yapılacaktır.)

5.  Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sonuç Belgesi (KPSS kapsamındaki başvurular için KPSS P93 puan türünden altmış ve üzeri puan almış olmak),

6.  Adayın başvuru yapmış olduğu ilanın özel şartında belirtilen sertifika. (Herhangi bir önlisans/ortaöğretim programından mezun olanlar için çocuk bakımı, hasta ve yaşlı bakımı, engelli bakımı ile ilgili sertifika)

7.  Güvenlik Görevlisi olarak başvuru yapan adaylardan temel eğitim belgesi ve özel güvenlik kimlik kartı. (5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun 14'üncü maddesinde belirtilen özel güvenlik temel eğitimini başarıyla tamamlamış olmak. özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak)

8.  Teknik Hizmet personeli olarak başvuru yapan ortaöğretim mezunu adaylardan varsa ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesi. (Ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesine sahip olanlar tercih sebebidir.)