İletişim


 


ÇOCUK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Eskişehir Yolu Söğütözü Mah. 2177 Sokak No:10/A Kat.10.11.12.13 Posta Kodu: 06510 Çankaya/ANKARA
Telefon: +90 (312) 705 50 00 (pbx)

Dilek/Öneri: için tıklayın.


ADI SOYADI UNVANI BİRİMİ TELEFON FAX
Ayşegül YILDIRIM KARA Genel Müdür Genel Müdürlük    
Esra YİĞİDER Genel Müdür Özel Kalem Genel Müdürlük +90 (312) 705 50 43  
Fatih ARABACI Genel Müdür Danışmanı

Genel Müdürlük

+90 (312) 705 52 24  
Hasan ALTUĞ Şef Genel Müdürlük    
  Genel Müdür Sekreteri Genel Müdürlük +90 (312) 705 52 55  
Münibe ÖZER

Genel Müdür Sekreteri

Genel Müdürlük +90 (312) 705 52 54  
 

 

     
Seyfi BOZÇELİK Genel Müdür Yardımcısı V.

Genel Müdürlük

   
Nuray YILMAZ Genel Müdür Yardımcıları Sekreteri

Genel Müdürlük

+90 (312) 705 50 80  
Şeref KAZANCI

Genel Müdür Yardımcısı V.

Genel Müdürlük    
Özlem GÜVEN

Genel Müdür Yardımcısı Sekreteri

Genel Müdürlük +90 (312) 705 50 32  
Mustafa BİLİR

Genel Müdür Yardımcısı

Genel Müdürlük    
Nuray YILMAZ Genel Müdür Yardımcıları Sekreteri Genel Müdürlük +90 (312) 705 50 80 +90 (312) 705 50 20
         
Aslı AYAEŞ Sosyolog Genel Müdürlük Basın ve Halkla İlişkiler Birimi +90 (312) 705 72 98  
Gülay BUDAK Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Genel Müdürlük Basın ve Halkla İlişkiler Birimi +90 (312) 705 53 62  
         
     

 

 
Tayyar BAHAR

Şube Müdürü

Küçükleri Muzır Neşriyattan Koruma Kurulu     
Mustafa PELTEK

ASH Uzmanı

Küçükleri Muzır Neşriyattan Koruma Kurulu     
Yavuz ÖZDOĞAN

Memur

Küçükleri Muzır Neşriyattan Koruma Kurulu     
Orkun ÜREKLİ

Şube Müdürü

Küçükleri Muzır Neşriyattan Koruma Kurulu     
Halil İbrahim ASLAN Memur Küçükleri Muzır Neşriyattan Koruma Kurulu     
Seyfullah KALEMOĞLU

Bilgisayar İşletmeni

Küçükleri Muzır Neşriyattan Koruma Kurulu    
 

 

     
Çiğdem ÜNLÜ ÇEBER Daire Başkanı Aile Yanında Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı    
Nazife OĞUZ Daire Başkanı Sekreteri Aile Yanında Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 59 +90 (312) 705 50 60
Ayla ÇİMEN Sosyal Çalışmacı Koruyucu Aile Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 50 03  
A.Ayşenur SAYMAZ Sosyal Çalışmacı Koruyucu Aile Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 53 48  
Demet İMRENK Psikolog Koruyucu Aile Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 50 63  
Mehmet Selahattin KARAHAN ASH Uzman Yardımcısı Koruyucu Aile Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 55 16  
Batuhan ÖZATICI  ASH Uzman Yardımcısı Koruyucu Aile Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 74 17  
Merve PEHLİVAN Proje Personeli Koruyucu Aile Hizmetleri Birimi    
Ceren KOCATAŞ ASH Uzman Yardımcısı Aile Yanında Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 74 19  
Engin ASLAN Şube Müdürü Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 50 62  
Ferhat AYDIN ASH Uzman Yardımcısı Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 55 28  
Yasin ALÇEP ASH Uzman Yardımcısı Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 74 18  
Celal SULU ASH Uzman Yardımcısı Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmetleri Birimi    
Başak ÇAYIR ARDIL Psikolog Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 51 09  
Kibar Seyhun SARI ASH Uzmanı Evlat Edindirme Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 57 49  
Melek KONUK ASH Uzman Yardımcısı Evlat Edindirme Hizmetleri Birim +90 (312) 705 72 97  
Nursena ATEŞ KÜÇÜKDUYAN ASH Uzman Yardımcısı Evlat Edindirme Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 53 97  
Reyhan PEHLİVAN Psikolog Evlat Edindirme Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 53 58  
Ebru Leyla TOPRAK Sosyal Çalışmacı Evlat Edindirme Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 50 61   
Nurettin ELLİALTIOĞLU Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Büro +90 (312) 705 50 86  
Asiye SÜLÜK Bilgisayar İşletmeni Büro    
Emel GÜLSAL Memur Büro +90 (312) 705 55 25  
Mustafa KOÇ V.H.K.İ Büro +90 (312) 705 50 87  
   

 

   
S. Ahu DEMİRALP Daire Başkanı ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 51 47 +90 (312) 705 55 61
Neriman ESMERTAŞ IŞILDAK Sekreter ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 51 02  
Emre ERTEKİN ASH Uzmanı ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 83  
Murat SAİM ASH Uzmanı ARGE ve Proje Daire Başkanlığı    
Zeynep ALİOĞLU ASH Uzman Yardımcısı ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 72 99  
Onur SİDAR ASH Uzman Yardımcısı ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 13  
Mehmet Akif ASLAN ASH Uzmanı ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 54 15  
Mesut DEMİRTAŞ Sosyal Çalışmacı ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 41  
Armağan DURMAZ Sosyal Çalışmacı ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 53 29  
Emel ÖZTÜRK Çocuk Gelişimcisi ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 52 57  
Süleyman ÇAVAŞ Mütercim ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 53 83  
Eylül YÜCEEL ARSLAN İstatistikçi ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 51 93  
Özge SİLAV Proje Koordinatörü ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 53 64  
Gözde DEMİR Proje Koordinatörü ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 51 81  
Fatma TURAN Proje Personeli ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 73 67  
Reşit ÇELİK Teknisyen ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 54 99  
Kemal CENGİZ Programcı ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 59 99  
Mualla ÇAĞLAR Bilgisayar İşletmeni ARGE ve Proje Daire Başkanlığı +90 (312) 705 55 35  
Mehmet BOSTAN Bilgisayar İşletmeni

ARGE ve Proje Daire Başkanlığı

+90 (312) 705 56 30  
   

 

   
Hüsne Betül ÖZDÜZEN TEKER Daire Başkanı Bakım Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 55  
Şenay YAVUZ Sekreter Bakım Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 55  
Kübra YAMAN Sosyolog Çocuk Evleri Birimi +90 (312) 705 73 24  
Gül YEŞİLTEPE ÇETER Çocuk Gelişimcisi Çocuk Evleri Birimi +90 (312) 705 57 78  
Gülay TÜRK Şube Müdürü V. Çocuk Evleri Sitesi Birimi +90 (312) 705 50 54  
Mualla KURT Sosyal Çalışmacı Çocuk Evleri Sitesi Birimi +90 (312) 705 57 90  
Nigar CEVİZ Sosyolog Çocuk Evleri Sitesi Birimi +90 (312) 705 56 08   
Abdurrahman TAŞKAN ASH Uzmanı Gelişim Programları Uygulama Birimi +90 (312) 705 53 51  
Esra TIKLAR ASH Uzman Yardımcısı Gelişim Programları Uygulama Birimi +90 (312) 705 73 22  
Gülbahar BAYRAK ASH Uzmanı Gelişim Programları Uygulama Birimi +90 (312) 705 50 48  
Merve ER ASH Uzman Yardımcısı Gelişim Programları Uygulama Birimi +90 (312) 705 50 67  
Şuheda Dilay KIZILCA ASH Uzman Yardımcısı Gelişim Programları Uygulama Birimi +90 (312) 705 55 37  
Sevil Lale KURT Sosyal Çalışmacı Gelişim Programları Uygulama Birimi +90 (312) 705 50 79  
Abdullah ÖZBAY ASH Uzmanı Tertip ve Nakil Birimi +90 (312) 705 53 60  
Merve AYHAN Sosyal Çalışmacı Tertip ve Nakil Birimi +90 (312) 705 73 04  
Esma Feyza KURT Psikolog Tertip ve Nakil Birimi +90 (312) 705 53 26  
Merve ALTUNDAĞ Sosyal Çalışmacı Tertip ve Nakil Birimi +90 (312) 705 73 92  
Emine KAÇAR ÇARKCI Sosyal Çalışmacı Tertip ve Nakil Birimi +90 (312) 705 50 72  
Ayşenur YILMAZ Proje Personeli İdari Büro +90 (312) 705 53 72  
Gönül USLU Bilgisayar İşletmeni İdari Büro +90 (312) 705 51 12  
İpek KAYA Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni İdari Büro +90 (312) 705 56 45  
         
İbrahim Kürşat ERGÜT Daire Başkanı V. Çocuk Hakları Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 73 +90 (312) 705 50 75
Neriman ESMERTAŞ IŞILDAK Sekreter Çocuk Hakları Daire Başkanlığı +90 (312) 705 51 02 +90 (312) 705 50 75
Fikret YAMAN ASH Uzmanı Çocuk Hakları Daire Başkanlığı +90 (312) 705 58 67  
Beyza TURAN ASH Uzman Yardımcısı Çocuk Hakları Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 45  
İlayda ERYILMAZ ASH Uzman Yardımcısı Çocuk Hakları Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 53  
Cengiz ALP Sosyolog Çocuk Hakları Daire Başkanlığı +90 (312) 705 53 20  
Mustafa ATALAY Sosyal Çalışmacı Çocuk Hakları Daire Başkanlığı                        
Duygu PERÇİN Çocuk Gelişimcisi Çocuk Hakları Daire Başkanlığı +90 (312) 705 59 96  
Sakine ÇALIŞKAN Proje Personeli Çocuk Hakları Daire Başkanlığı +90 (312) 705 53 65  
Mithat TÜRKOĞLU Sürekli İşçi Çocuk Hakları Daire Başkanlığı +90 (312 ) 705 53 84  
   

 

   
Bayram İNCE Daire Başkanı Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 38  
Ümüş ÖZDEMİR Sekreter Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 35  
Mehmet Kürşat ALDEMİR Şube Müdürü Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı +90 (312) 705 56 66  
Merve SARILAR ASH Uzman Yardımcısı Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı +90 (312) 705 51 03  
Muhammed Furkan BİLGE ASH Uzman Yardımcısı Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı +90 (312) 705 73 17  
Gülden GÜNEŞLİGÜN Psikolog Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 26   
Gülgün ERGİN Sosyal Çalışmacı Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı +90 ( 312) 705 51 15  
Mehtap ANTAKYALI Sosyal Çalışmacı Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı +90 ( 312) 705 50 25  
Seray ULUSOY SELVİ Sosyolog Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı +90 ( 312) 705 73 66  
Hande DEMİR İstatistikçi Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı +90( 312) 705 50 49  
Emoş ÇELİK Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı +90 ( 312) 705 50 71  
Belma KARATAŞ Bilgisayar İşletmeni Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı +90 (312) 705 53 31  
   

 

   
Fatih PEHLİVAN Daire Başkanı Rehberlik ve Toplumsal Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 44 +90 (312) 705 50 21
  Sekreter Rehberlik ve Toplumsal Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 44  
Zehra KOÇİ ASH Uzmanı

Toplum İçinde İzleme İşe Yerleştirme

+90 (312) 705 73 16  
Emine ASLAN Sosyal Çalışmacı Toplum İçinde İzleme İşe Yerleştirme +90 (312) 705 50 46  
Ebru YILDIRIMKAYA Sosyal Çalışmacı Toplum İçinde İzleme İşe Yerleştirme +90 (312) 705 58 28  
Gürkan ÖZKAN Sosyal Çalışmacı Toplum İçinde İzleme İşe Yerleştirme +90 (312) 705 73 13  
         
Mevlüt BİRİNCİ Bilgisayar İşletmeni

Toplum İçinde İzleme İşe Yerleştirme

+90 (312) 705 73 97  
Suat BEKTAŞOĞLU Programcı

Toplum İçinde İzleme İşe Yerleştirme

+90 (312) 705 73 98  
Nafiye KORKUT ASH Uzmanı

Bakım Sonrası Rehberlik Hizmetleri Birimi

+90 (312) 705 53 28   
Altuğ ULUYURT ASH Uzman Yardımcısı

Bakım Sonrası Rehberlik Hizmetleri Birimi

+90 (312) 705 58 71  
Hatice KÜÇÜKLER NAZLI Çocuk Gelişimci

Bakım Sonrası Rehberlik Hizmetleri Birimi

+90 (312) 705 53 19  
Havva ALİMOĞLU Psikolog

Bakım Sonrası Rehberlik Hizmetleri Birimi

+90 (312) 705 73 59  
İrem TUNÇEL Proje Personeli

Bakım Sonrası Rehberlik Hizmetleri Birimi

+90 (312) 705 59 97  
Hakan TAŞDEMİR Şube Müdürü

Çocukların Hayata Hazırlanması ve Eğitim

+90 (312) 705 73 02  
Mücahit DURAN ASH Uzman Yardımcısı

Çocukların Hayata Hazırlanması ve Eğitim

+90 (312) 705 73 03  
Gülçiçek BULUT Şef Çocukların Hayata Hazırlanması ve Eğitim +90 (312) 705 73 95  
Mehmet YURDAKUL Bilgisayar İşletmeni Çocukların Hayata Hazırlanması ve Eğitim +90 (312) 705 56 97  
Bilgen YENİ Bilgisayar İşletmeni

Büro

+90 (312) 705 53 63  
   

 

   
Eda ŞİRNEVAİ Daire Başkanı Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı    
Nazife OĞUZ   Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 59  
Memduh KEŞİKCİ ASH Uzman Yardımcısı Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 88  
Esra KÖMÜR ASH Uzmanı Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 53 71  
Firuzan ÖZKUL SEYFALİ

Sosyal Çalışmacı

Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 73 88  
Fahri KOCAOĞLU

Sosyal Çalışmacı

Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 73 57  
İsmail YILDIRIM Proje Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 53 98  
Aylin AKÇAY

Psikolog

Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 51 27  
M. Emre MUTLUOĞLU Sosyal Çalışmacı Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 53 27  
Tayfur CENGİZ Araştırmacı Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 57 54  
Ümmühan Saliha TOSUN

Proje

Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 53 34  
Sezer Numan KESER

Proje

Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 58 64eynep  
Merve TEMİZ NALBANT

Çocuk Gelişimcisi

Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 53 33  
Betül GÜL

Şef

Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 73 93  
Nurdan ÇAY

Bilgisayar İşletmeni

Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 37  
Burak ULUSOY Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı

+90 (312) 705 73 61  
Tuğçe TORAMAN ASH Uzman Yardımcısı

Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı

+90 (312) 705 50 04  
Ümmü Gülsüm CENGİZ ASH Uzman Yardımcısı

Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Daire Başkanlığı

+90 (312) 705 51 06  
   

 

   
İbrahim Kürşat ERGÜT Daire Başkanı Öksüz, Yetim ve Gündüz Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 54 38  
Neriman ESMERTAŞ IŞILDAK Sekreter Öksüz, Yetim ve Gündüz Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 51 02  
Süriye KUTAN ASH Uzmanı Öksüz ve Yetim Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 50 42  
Ezgi GÜRSOY ASH Uzman Yardımcısı Özel Kreş,Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulüpleri Birimi +90 (312) 705 73 12  
Fatma Şadan BEYAZYÜREK Psikolog Özel Kreş,Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulüpleri Birimi +90 (312) 705 51 08  
Mesudiye İYİGÜL Bilgisayar İşletmeni Özel Kreş,Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulüpleri Birimi +90 (312) 705 53 82  
Selen TAŞKIN Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Özel Kreş,Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulüpleri Birimi + 90 (312) 705 53 42  
Mehmet Nuri UYANIK ASH Uzmanı Çocuklara Yönelik Gündüzlü Bakım ve Destek Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 73 15  
Asiye ERDEMİR TURGUT Sosyal Çalışmacı Çocuklara Yönelik Gündüzlü Bakım ve Destek Hizmetleri Birimi + 90 (312) 705 73 01  
Serpil COŞKUN Sosyolog Çocuklara Yönelik Gündüzlü Bakım ve Destek Hizmetleri Birimi +90 (312) 705 53 35  
İpek KORKMAZ

Proje Koordinatörü

Çocuklara Yönelik Gündüzlü Bakım ve Destek Hizmetleri Birimi

+90 (312) 705 50 36  
Deniz Elif ŞANVERDİ

Proje Asistanı

Çocuklara Yönelik Gündüzlü Bakım ve Destek Hizmetleri Birimi

+90 (312) 705 56 96  
Haydar KARAKÜTÜK

Teknisyen

Çocuklara Yönelik Gündüzlü Bakım ve Destek Hizmetleri Birimi

+90 (312) 705 73 89   
Cennet TÜFEK

Bilgisayar İşletmeni

Öksüz, Yetim ve Gündüz Hizmetleri Daire Başkanlığı

+90 (312) 705 53 73  
 

 

 

   
Meliha DOĞAN Daire Başkanı

Yönetim Hizmetleri Daire Başkanlığı

+90 (312) 705 73 60  
Ümüş ÖZDEMİR Sekreter

Yönetim Hizmetleri Daire Başkanlığı

+90 (312) 705 50 35  
Onur ŞAHİN Şube Müdürü Yönetim Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 54 94  
Abdullah YILDIZ Şube Müdürü Yönetim Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 53 41  
Elif TOYAR Şube Müdürü Yönetim Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 51 07  
Ayhan ÖZDEMİR Araştırmacı Yönetim Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 54 32  
Funda Meltem GÜRAN Bilgisayar İşletmeni

Bütçe

+90 (312) 705 55 24  
Nermin ÇIBIK Sosyolog

Bütçe

+90 (312) 705 53 30  
Çetin Serkan UĞUR ASH Uzmanı

İnşaat /Yatırım

+90 (312) 705 55 98  
Ezgi ERDİNÇ Proje Personeli

Yönetim Hizmetleri Daire Başkanlığı

+90 (312) 705 50 76  
Abdullah ÖKSÜZ  Bilgisayar İşletmeni

İnşaat/Emlak

+90 (312) 705 73 63  
Hüseyin ÖZTÜRK Bilgisayar İşletmeni

İdari Mali İşler

+90 (312) 705 53 38  
Murat ERTİK Bilgisayar İşletmeni

İdari Mali İşler

+90 (312) 705 50 66  
Murat Can OĞUZ Memur

İdari Mali İşler

+90 (312) 705 54 76  
İhsaniye KILIÇASLAN Şef

İdari Mali İşler

+90 (312) 705 50 29  
Müzeyyen ESENDAĞ Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

İdari Mali İşler

+90 (312) 705 53 85  
Yeşim POLAT Memur

İdari Mali İşler

+90 (312) 705 72 96  
Celile DEMİRCİ Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Büro +90 (312) 705 73 62  
Çelebi ÖZCİ Bilgisayar İşletmeni Büro +90 (312) 705 54 80  
Yüksel KOÇ Bilgisayar İşletmeni Büro +90 (312) 705 53 37  
Sabriye YAVUZ Bilgisayar İşletmeni

Büro

+90 (312) 705 57 42  
Şafak SONEL Teknisyen

İnsan Kaynakları

+90 (312) 705 50 31  
Sevda ALAÇAKIR Öğretmen

İnsan Kaynakları

+90 (312) 705 58 72  
         
Gökşen ALTINOK DUMAN Daire Başkanı Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 30  
Şenay YAVUZ Sekreter Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 50 55  
Merve KOÇ ASH Uzman Yardımcısı Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 73 94  
Büşra YALÇIN ASH Uzman Yardımcısı Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 73 94  
Deniz YILMAZ Şube Müdürü Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 56 57   
Sara ÖZKAN ASH Uzmanı Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 58 70  
Murat KAHYA Sosyolog Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 53 39  
Sevda YALÇIN Sosyal Çalışmacı Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 57 27  
Hakan KEÇE Sosyal Çalışmacı Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 54 35  
Gamze GÜNEL Psikolog Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 54 35  
Rabia YETİŞİR Psikolog Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı +90 (312) 705 54 82  
Deniz ÇELİK Uzman Öğretmen Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı 90 (312) 705 54 23  
Gülay DOĞAN Proje Personeli

Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı

90 (312) 705 54 82  
Rabia KÜPELİ Proje Personeli

Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Daire Başkanlığı

90 (312) 705 56 57  
Erdal ÇELİK Bilgisayar İşletmeni

Büro

+90 (312) 705 73 14  
Mehmet Şirin ARĞUN Bilgisayar İşletmeni

Büro

   
Fulden KOÇAK Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Büro +90 (312) 705 56 95  
Oktay ERBİL Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Büro +90 (312) 705 54 83