Haberler

''Hükümet olarak attığımız adımlar kadının statüsünü zayıflatan değil, güçlendiren hamlelerdir ve emin olun ki zaman bizleri haklı çıkaracaktır"

Bakan Kaya, İstanbul’da düzenlenen "Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinde Kadının Rolü Zirvesi"ne katıldı.

''Güçlenen kadın aileyi, güçlenen aile de toplumu daha da yüceltecektir"

Emine Erdoğan Hanımefendi, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca gerçekleştirilen "Girişimci Kadın Çiftçiler Ödül Töreni"ne katıldı.

"Çocuklarımıza, beşeri sermayemizin güçlendirilmesini hedefleyen ve kadim medeniyetimizden ilham alan bir vizyon da sunmalıyız"

Bakanımız Kaya, Gazi Üniversitesi’nde düzenlenen 5. Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Kongresi'ne katıldı.

"Ülkemizin mülteciler için gösterdiği fedakarlığın ve hassasiyetin alkışlanmaktan ziyade, küresel ölçekte sahiplenilmeye ihtiyacı var"

Bakanımız Kaya, Sosyal Uyum Yardımı (SUY) Programı kapsamında dağıtılan Kızılay Kart'ın bir milyon sayısına ulaşması vesilesiyle düzenlenen programa katıldı.

''Türkiye’deki tüm ailelerimize seslenmek istiyorum; sofranıza bir tabak daha koyarak bir yavrumuza Koruyucu Aile olabilirsiniz’’

Bakanımız Kaya, 24 TV’de yayınlanan ‘’Çıkış Yolu’’ programına konuk oldu.

"Aile Eğitim Programı kapsamında 700 bin ailemize eğitim verildi"

Bakanımız Kaya, Uluslararası Vuslat Platformu ve Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen "Aile, Toplum ve Devlet Sempozyumu"nun açılışına katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından 3.200 Gence İstihdam

Bakanlığımıza bağlı kurum ve kuruluşlarda kalan gençler devlet tarafından kendilerine sağlanan istihdam uygulaması kapsamında iş sahibi oluyor.

''Milletimizin istikbal ve istiklali için içeride ve dışarıda terörün her türlüsüyle mücadelemizi kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz''

Bakan Kaya, Malatya Valiliği ve Büyükşehir Belediyesince Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Malatya Tanıtım Günleri"ne katıldı.

Bakanımız Kaya'nın 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü Mesajı

Bir toplumun çocuk haklarına duyduğu saygı ve çocuklara yaklaşımı insani gelişmişlik düzeyini ve vizyonunu ortaya koymaktadır.

"Bu dava, tüm milletimizin davası. Bu davayı takip etmek, sahip çıkmak da bizim borcumuz’’

Bakan Kaya, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nde sanıklarının ilk kez hakim karşısına çıktığı FETÖ'nün darbe girişiminde 34 kişinin şehit edilmesine ilişkin 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Davası'nı izledi.