Denetçi Yardımcılığı Sözlü Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adaylara İlişkin Duyuru

7 Haziran 2017Paylaş
a-A+

1-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Denetçi Yardımcılığı sözlü sınavına katılmaya hak kazanan adayları ve sözlü sınav tarihi/saatini gösterir listeler, mezun olunan bölümler itibariyle aşağıdaki linklerde bulunmaktadır.
Hukuk Grubu
Psikoloji Grubu
Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme ve İİBF Grubu

2-Sözlü sınav 10-14 Temmuz 2017 tarihleri arasında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Denetim Hizmetleri Başkanlığı (Eskişehir Yolu Söğütözü Mahallesi 2177. Sokak No:10/A Blok 5.Kat Çankaya/ANKARA) adresinde gerçekleştirilecektir.
 
3-Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar, sözlü sınava gelirken yanlarında aşağıdaki belgeleri getirmeleri gerekmektedir.
 

Sağlıkla ilgili olarak görevini devamlı yapmaya engel bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı, Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı, Sabıka kaydına dair yazılı beyanı, Özgeçmişi, Dört adet fotoğraf.

 
4-Gerçeğe aykırı beyanda bulunanların sınavı geçersiz sayılarak atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir ve bu kişiler hakkında ilgili Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulur.
 
İlanen duyurulur.