''Türkiye, Şehit yakınları ve Gazilerine sahip çıkıyor''


Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında şehit düşen vatandaşların aileleri ve gaziler için başlatılan ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca yürütülen 15 Temmuz Dayanışma Kampanyasına destek her geçen gün artıyor.

Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası kapsamında şu ana kadar yaklaşık 200 milyon liranın hesaplarda biriktiğini söyledi.

Kampanyanın bir süre daha devam edeceğini söyleyen Başbakan Yıldırım, ‘’Kampanyaya destek olmanın birçok yolu var. Nakit yardım yapılabildiği gibi, cep telefonlarından  bütün vatandaşlarımız 1507’e kısa mesaj atabilirler. Atılan her kısa mesajın bir misli de operatörler kendi katkı sağlayacak’’ dedi.

Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren ve toplumun her kesiminden insanın destek verdiği 15 Temmuz Dayanışma Kampanyasına bir destek de AK Parti’den geldi.

AK Parti grubu, 15 Temmuz Şehitlerinin yakınları ve Gaziler için düzenlenen Dayanışma Kampanyası kapsamında toplanan 1 milyon liralık destek çekini Başbakan Binali Yıldırım'a teslim etti.

Kampanyaya ilişkin daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Sonraki Sayfa: ''Devletimizin bütün imkanlarıyla şehit yakınları ve gazilerimizin yanındayız''

Önceki Sayfa : Bakan Kaya KHK İle Yapılan Düzenlemelere İlişkin Açıklamalarda Bulundu